Izkārtnes un norādes

colors

krasas

Izkārtnes un norādes – garantija, ka jaunais klients nokļūs tieši pie jums, pa ceļam nenogriežoties pie konkurentiem!

Informatīvās norādes palīdz saprast, kurp jāiet, lai nokļūtu nepieciešamajā vietā. Visbiežāk informatīvās norādes tiek izmantotas birojos, lielveikalos un bankās, tādējādi ļaujot ātri atrast nepieciešamo nodaļu. Norādēm ir būtiska loma pirmā iespaida veidošanā, jo tas ir pirmais, ko apmeklētājs ierauga, ienākot telpā. Uz šādām izkārtnēm var būt informācija par iestādes darba laiku, darbinieka vārdu un uzvārdu, kā arī tās var kalpot kā informatīvi stendi.

Lasīt vairāk

Informatīvās norādes var izmantot arī uz ielas, lai sniegtu informāciju par to, kurā virzienā atrodas nepieciešamais galamērķis. Piemēram, šo risinājumu bieži vien izmanto ekskursiju vietās, uz ceļiem, kā arī pie lieliem tirdzniecības centriem.

Izkārtnes un norādes tiek iedalītas kategorijās:
• ieeju izkārtnes;
• drošības izkārtnes;
• norādes un navigācijas izkārtnes;
• ofisu izkārtnes;
• citas.

Izkārtnes un norādes tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem. Viss ir atkarīgs no klienta vēlmēm. Visbiežāk par pamatu tiek izmantoti PVC Plastikāti, kompozīta paneļi vai vieglie lokšņu metāli, kurau biezums būs atkarīgs no pielietojuma mērķa un izvietojuma vietas.

Attēls tiek drukāts taisni uz virsmas vai uz krāsainas vinila līmplēves, kura ir pieejama dažādās krāsās, savukārt griešana tiek veikta ar plotera palīdzību. Mēs izgatavojam arī izkārtnes un norādes ar pilnkrāsas druku.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]