Izkārtnes

colors

krasas

Izkārtnes – radiet pareizo iespaidu un piesaistiet uzmanību

Izkārtne – tas ir skaisti noformēts nosaukums, bez kura nevar iedomāties nevienu iestādi, organizāciju vai veikalu. Tieši izkārtne ir tā, kas patērētājiem rada pirmo iespaidu par kompānijas imidžu.

Lasīt vairāk

Izkārtne piesaista pircējus un apmeklētājus un tieši tādēļ no tās dizaina un noformējuma ir atkarīgs tas, cik ļoti potenciālais klients būs ieinteresēts izmantot jūsu uzņēmuma pakalpojumus.

Izkārtņu veidi:
• Fasāžu izkārtnes: ārējā izkārtne, kas piesaista pircējus un apmeklētājus. Uz šāda izkārtņu veida tiek norādīts organizācijas nosaukums.
• Interjera izkārtnes: imidža veidošana. Visbiežāk tās tiek piestiprinātas zālē vai recepcijā.
• Jumta izkārtnes: atšķiras no citiem izkārtņu veidiem ar plašo auditorijas loku, ko tās aptver.
• Atsevišķi stāvošas konstrukcijas: šī izkārtņu veida uzstādīšana notiek ārpus telpām.
• Gaismas kastes: kaste ar reklāmas attēlu uz ārpuses un apgaismoju no iekšpuses. Lieliski piemērotas diennakts reklāmas nodrošinājumam.
• Burti ar/bez gaismas: universāls izkārtņu veids, jo telpiskie burti vienmēr izskatās efektīgi un tos viegli atcerēties.

Izkārtnes dizaina radīšanai nepieciešams veltīt pienācīgu uzmanību. Mūsu speciālisti ir gatavi Jums palīdzēt: izveidot maketu vai dizainu un izgatavot izkārtni, kura piesaistīs garāmgājēju uzmanību, kā arī piestiprināt Jūsu izkārtni. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]