Skatlogu aplīmēšana

colors

krasas

Skatlogu uzlīmes – Jūsu uzņēmuma prestižs

Lieliskas kvalitātes 8 krāsu drukacolors

Jebkura veikala vai salona ārpustelpu reklāma ir viens no svarīgākajiem reklāmas veidiem, jo tieši pievilcīgs āra vai iekštelpu skatlogu noformējums pārvērš vienkāršus garāmgājējus par klientiem un pircējiem. Šai reklāmai noteikti jāaicina uz rīcību un jārosina uzzināt vairāk par piedāvājumu vai sortimentu.

Lasīt vairāk

Skatlogu uzlīmes ne tikai informē pircējus par gaidāmajām akcijām, atlaidēm un jauno sortimentu, bet arī kalpo kā dekoratīvs noformējums, kas palīdz ieturēt visa veikala stilu.

Skatlogi jau ilgu laiku tiek uzskatīti par efektīvu reklāmas informācijas nesēju, jo tie piesaista skatienus un paaugstina interesi par veikalu, kafejnīcu vai biroju. Kvalitatīvas un skaistas skatlogu uzlīmes ir viens no veikala prestiža rādītājiem. Tās darbojas kā kompānijas imidža elements.

Mūsu speciālisti ir gatavi Jums palīdzēt izveidot Jūsu skatloga uzlīmes maketu un dizainu, kā arī noņemt vecās uzlīmes un piestiprināt jaunās.

Skatlogu uzlīmju īpašības:
• Mēs drukājam skatlogu uzlīmes uz baltas, krāsainas, perforētas, caurspīdīgas un necaurspīdīgas plēves, kā arī izmantojot krāsainās plēves Oracal un to analogus.
• Attēlu noformēšana tiek veikta ar augstas precizitātes ploteri Roland VS-640i.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]