Fototapetes

colors

 

krasas

Fototapetes – stils, elegance un tematisks jebkuras telpas noformējums

Lieliskas kvalitātes druka

Fototapetes ir lielisks veids kā dekorēt telpas un radīt individuālu dizainu. Tās lieliski piemērotas ikvienai telpai. Mēs piedāvājam fototapetes, kas paredzētas sienām, durvīm un skapjiem.

Lasīt tālāk

Uz fototapetēm var būt jebkāds attēls. Jūsu mīļākie dzīvnieki, pilsētas, ainavas, kā arī fotogrāfijas no jūsu dzīves skaistākajiem mirkļiem. Pieejamas arī krāsojamās fototapetes bērniem, kas palīdzēs attīstīt bērna radošumu.

Fototapetes ir viegli uzlīmēt un tās ir vienkārši kopt. Vienkārši nedaudz samitriniet lupatiņu un noslaukiet fototapetes.

 

Ideāla drukas kvalitāte

Izmantojot Roland inovatīvo tehnoloģiju, mēs garantējam fototapešu drukas maksimālo iespējamo kvalitāti – 1440×720 dpi un Latvijā ekskluzīvu astoņu krāsu konfigurāciju: CMYKLcLm + Light Black (Lk) + White (Wh).

Vai jūs agrāk uzskatījāt, ka nav iespējams precīzi atainot melnās vai pelēkās krāsas? Cik bieži jūsu izdrukāto fototapešu attēls bija pelēks ar neglītu zaļu toni? Vai jūs domājat, ka pelēkos toņus nav iespējams izdrukāt precīzi?

Mēs pierādīsim, ka jums vairs nebūs jāsaskaras ar šo problēmu. Melnbaltas fotogrāfijas un ainavas, kā arī melnbalti attēli ar košiem, izteiktiem fragmentiem – tas viss ir iespējams. Tinte Light Black paaugstina pelēko toņu precizitāti. To izmanto, lai iegūtu fotogrāfiski precīzu attēlu ar vienmērīgām krāsu pārejām.

Piemērotu attēlu var atrast kādā no foto galerijām. Piemēram:
• http://ru.123rf.com/
https://www.shutterstock.com/
•Vai arī atsūtiet savu attēlu uz [email protected].
Piedāvajam flizelīna fototapetes
Izvēloties šo materiālu fototapetēm, jums būs priekšrocības, veicot sienu aplīmēšanu. Pateicoties tam, ka materiāls ir visnotaļ blīvs, jūs varēsiet nomaskēt visus sienas nelīdzenumus un nelielus defektus.

• Svars: 300 g/m2;
• Ugunsdrošības klase: B;
• Līmēšanai tiek izmantota vinila tapešu līme;
• Fototapetēm pieejamas piecas dažādas virsmas tekstūras.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Lai sazinātos ar mums, vienkārši piezvaniet pa telefona numuru +371 251 51 450 vai uzrakstiet e-pastu uz [email protected].

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasta adrese: [email protected]


sertifikati

Izmantojam sertificētas un ekologiski tīras tintes

Flizelīna fototapetes

Cena/m2
DECOLEATHER 16.00 EUR + PVN

DECODRIFT

16.00 EUR+ PVN

DECOSHELL

16.00 EUR + PVN

PAŠLĪMĒJOŠĀS

25.00 EUR+PVN

Drukas cena tiek aprēķināta pēc tekošajiem metriem.