Fototapetes

colors

Nenokavē! Lieliska cena fototapetēm!

krasas

Fototapetes – stils, elegance un tematisks jebkuras telpas noformējums   

Lieliskas kvalitātes 8 krāsu drukacolors

Fototapetes ir lielisks veids kā dekorēt telpas un radīt individuālu dizainu. Tās lieliski piemērotas ikvienai telpai. Mēs piedāvājam fototapetes, kas paredzētas sienām, durvīm un skapjiem.

Lasīt vairāk

Uz fototapetēm var būt jebkāds attēls. Jūsu mīļākie dzīvnieki, pilsētas, ainavas, kā arī fotogrāfijas no jūsu dzīves skaistākajiem mirkļiem. Pieejamas arī krāsojamās fototapetes bērniem, kas palīdzēs attīstīt bērna radošumu.

Fototapetes ir viegli uzlīmēt un tās ir vienkārši kopt. Vienkārši nedaudz samitriniet lupatiņu un noslaukiet fototapetes.
Ideāla drukas kvalitāte
Izmantojot Roland inovatīvo tehnoloģiju, mēs garantējam fototapešu drukas maksimālo iespējamo kvalitāti – 1440 dpi un Latvijā ekskluzīvu astoņu krāsu konfigurāciju: CMYKLcLm + Light Black (Lk) + White (Wh)

Vai jūs agrāk uzskatījāt, ka nav iespējams precīzi atainot melnās vai pelēkās krāsas? Cik bieži Jūsu izdrukāto fototapešu attēls bija pelēks ar neglītu zaļu toni? Vai Jūs domājat, ka pelēkos toņus nav iespējams izdrukāt precīzi?

Mēs pierādīsim, ka Jums vairs nebūs jāsaskaras ar šo problēmu. Melnbaltas fotogrāfijas un ainavas, kā arī melnbalti attēli ar košiem, izteiktiem fragmentiem – tas viss ir iespējams. Tinte Light Black paaugstina pelēko toņu precizitāti. To izmanto, lai iegūtu fotogrāfiski precīzu attēlu ar vienmērīgām krāsu pārejām.

• Piemērotu attēlu var atrast kādā no foto galerijām. Piemēram: https://www.shutterstock.com/home
• Vai arī atsūtiet savu attēlu uz info@madformat.lv.
Īpašības un materiālu izvēle
Izvēloties šo materiālu fototapetēm, Jums būs priekšrocības, veicot sienu aplīmēšanu. Pateicoties tam, ka materiāls ir visnotaļ blīvs, Jūs varēsiet nomaskēt visus sienas nelīdzenumus un nelielus defektus.
Piedāvājm fototapetes ar papīra pamatni:
• Svars: 300 g/m2.
• Ugunsdrošība: B klase.
• Fototapetes pieejamas ar piecām dažādām faktūrām.
• Līmēšanai tiek izmantota vinila tapešu līme.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: info@madformat.lv


Cenā ietilpst tapešu materiāls ar apdruku

Papīra fototapetes Cena/m2
DECOLEATHER 11.50 EUR + PVN

DECODRIFT

11.50 EUR+ PVN

DECOSHELL

11.50 EUR + PVN

PAŠLĪMĒJOŠĀS

18.00 EUR+PVN

Drukas cena tiek aprēķināta pēc tekošajiem metriem.