Fototapetes

colors

 

krasas

Fototapetes – stils, elegance un tematisks jebkuras telpas noformējums

Lieliskas kvalitātes UV LED druka

Fototapetes ir lielisks veids kā dekorēt telpas un radīt individuālu dizainu. Tās lieliski piemērotas ikvienai telpai. Mēs piedāvājam fototapetes, kas paredzētas sienām, durvīm un skapjiem.

Lasīt tālāk

Uz fototapetēm var būt jebkāds attēls. Jūsu mīļākie dzīvnieki, pilsētas, ainavas, kā arī fotogrāfijas no jūsu dzīves skaistākajiem mirkļiem. Pieejamas arī krāsojamās fototapetes bērniem, kas palīdzēs attīstīt bērna radošumu.

Fototapetes ir viegli uzlīmēt un tās ir vienkārši kopt. Vienkārši nedaudz samitriniet lupatiņu un noslaukiet fototapetes.

Ideāla drukas kvalitāte

Drukājot ar jaunākās paaudzes AGFA UV LED printeri  un izmantojot sertificētas, ekoloģiski tīras tintes, iegūstam lielisku drukas kvalitāti. Šīs tintes ir nekaitīgas apkārtējai videi un cilvēkam. Šādas tapetes varēsiet droši līmēt pat bērnistabā.

Vai jūs agrāk uzskatījāt, ka nav iespējams precīzi atainot melnās vai pelēkās krāsas? Cik bieži jūsu izdrukāto fototapešu attēls bija pelēks ar neglītu zaļu toni? Vai jūs domājat, ka pelēkos toņus nav iespējams izdrukāt precīzi?Mēs pierādīsim, ka jums vairs nebūs jāsaskaras ar šo problēmu. Melnbaltas fotogrāfijas un ainavas, kā arī melnbalti attēli ar košiem, izteiktiem fragmentiem – tas viss ir iespējams.

Piemērotu attēlu varat sameklēt kādā no fotobankām. Piemēram,

Mēs piedāvājam flizelīna fototapetes:

To pamatne aizpildīta ar flizelīnu un neaustu materiālu. Tām ir liels blīvums. Flizelīna tapetes teicami nosedz sienas defektus, tās droši var uzklāt uz koka, ģipškartona, plastmasas, apmetuma un citiem materiāliem.

Flizelīna tapešu plusi:
  • izturīgas, nodilumizturīgas, ekoloģiskas
  • klāšanas procesā ar līmi jāsmērē tikai siena
  • gaisa caurlaidīgas – sienas «elpo»
  • vienkārši līmējamas
  • samirkstot materiāls neuzbriest
  • noslēpj sienas defektus
Kompānija MAD Format vienmēr atrodīs labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.
Sazinies ar mums:

Telefona Nr.: +371 251 51 450
E-pasta adrese: info@madformat.lv

sertifikati

Izmantojam sertificētas un ekoloģiski tīras tintes

Flizelīna fototapetes

Cena/m2
DECOLEATHER 14.40 EUR + PVN

DECODRIFT

14.40 EUR+ PVN

DECOSHELL

14.40 EUR + PVN

PAŠLĪMĒJOŠĀS

18.00 EUR+PVN
Drukas cena tiek aprēķināta pēc tekošajiem metriem.