Auto aplīmēšana

colors

krasas

Auto uzlīmes – lai jūsu reklāma vienmēr seko jums līdzi

Lieliskas kvalitātes 8 krāsu drukacolors

Viens no pamanāmākajiem un lētākajiem ārpustelpu reklāmas veidiem ir auto uzlīmes, kas ir vienkāršs un lēts veids kā mainīt Jūsu automobiļa ārējo izskatu, piešķirt tam individualitāti, maskēt ārējos defektus vai pasargāt auto virsbūvi no skrāpējumiem.

Lasīt vairāk

Vienas dienas laikā Jūs varat pilnībā pārvērst savu automobili, jo auto uzlīmes ir ļoti vienkārši izmantot. Ticiet mums – auto uzlīmes noteikti nepaliks bez ievērības! Vienkārši atrodiet piemērotu attēlu un atsūtiet to mums. Jūs varat izvēlēties attēlu savai auto uzlīmei no mūsu attēlu galerijas.

Auto uzlīmes priekšrocības:

1) Automobiļu brendings
Mēs piedāvājam dažāda veida automobiļu brendinga pakalpojumus – vieglie, smagie un sabiedriskais transports. Šis ir efektīvs ārpustelpu reklāmas veids, jo aplīmēts automobilis noteikti izcelsies pārējo vidū. Auto tiek aplīmēts ar īpašu plēvi, uz kuras ir firmas identitātes elementi. Tas ļauj ne tikai izcelt automobili citu vidū, bet arī pasargāt tā virsbūvi no korozijas un sīkiem bojājumiem.

2) Reklāma uz automobiļa
Piedāvājam izgatavot reklāmas uzlīmes, kas būs piemērotas jebkāda veida transportlīdzekļiem. Šāda reklāma mūsdienās ir ļoti populāra, jo Jūsu automobilis piesaistīs jaunus klientus un atgādinās apkārtējiem par Jūsu biznesu.

3) Smieklīgas uzlīmes automobiļiem
Smieklīgas uzlīmes ne tikai izrotā auto, bet arī piešķir tam oriģinālu izskatu. Turklāt šādas uzlīmes uzlabos noskaņojumu gan Jums, gan citu transportlīdzekļu vadītājiem.

4) Auto aplimešana
Šobrīd vispopulārākais un ātrākais veids, kā pilnība izmainīt Jūsu auto krāsu un stilu, ir auto apvilkšana ar plēvi. Mēs izmantojam tikai labākos materiālus auto apvilkšanā, tāpēc varam nodrošināt uzstādītai plēvei noturīgu līmējumu garantiju. Mūsu plēves pasargās Jūsu auto oriģinālo krāsojumu, turklāt vajadzības gadījumā tās ir viegli noplēst, iegūstot auto iepriekšējo izskatu.

Auto uzlīmju īpašības:
• Auto uzlīmēm var būt jebkāds izmērs;
• Uzlīmju veidošanā mēs izmantojam plotertehniku, kas palīdz akurāti izgriezt nepieciešamos attēlus vai burtus;
• Druka tiek veikta, izmantojot mūsdienīgo aprīkojumu Roland 640i;

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]