Gaismas reklāma

colors

krasas

Gaismas reklāma ideāli piemērota tad, ja nepieciešams nodrošināt diennakts reklāmu un uzmanības piesaistīšanu

Gaismas kastes
Šis ir viens no populārākajiem ārpustelpu reklāmas veidiem, kas ir neaizvietojams, ja nepieciešams radīt krāšņu un pamanāmu ārpustelpu vai interjera izkārtni. Gaismas kastu priekšrocības, salīdzinājumā ar citiem reklāmas izkārtņu veidiem, ir to ilgais kalpošanas laiks, efektīvā iedarbība uz patērētāju gan dienā, gan naktī, kā arī salīdzinoši nelielās izmaksas.

Lasīt vairāk

Attēls tiek izgatavots no gaismu atstarojošas vinila plēves, tādēļ jebkurā diennakts laikā jūsu reklāma no visiem leņķiem izskatīsies efektīgi, skaidri un koši. Gaismas kastes neietekmē ne temperatūras, ne mitruma izmaiņas, ne arī mehāniska iedarbība. Gaismas kastes var pakārt pie sienas, piestiprināt uz kronšteiniem vai piekārt pie griestiem.

Kas tad īsti ir gaismas kaste? Tā ir kaste ar reklāmas attēlu priekšpusē, kas tiek izgaismots no iekšpuses. Izplatītākais izgaismojuma veids – LED gaismas diodes.

Telpiskie burti ar apgaismojumu
Viens no universālākajiem ārpustelpu reklāmas veidiem. Gaismas burti piesaista uzmanību un, atšķirībā no plakanajiem burtiem bez apgaismojuma, tos var piestiprināt jebkurā augstumā (gan uz sienas, gan arī uz jumta), jo tie labi saskatāmi no liela attāluma jebkurā diennakts laikā.

Ar gaismas diožu palīdzību var regulēt burtu apgaismojuma intensitāti un izgaismojuma kontrastu, turklāt gaismas diožu izmantošana būtiski samazina elektroenerģijas patēriņu un tīkla noslodzi.

Telpiskie burti ar apgaismojumu izskatās efektīgi un tie noteikti paliek atmiņā.

Atkarībā no konstrukcijas un izgaismojuma veida var iedalīt vairākus burtu veidus:
• ar spīdošu virsējo virsmu;
• ar spīdošu virsējo un ar sānu virsmām;
• ar apgaismojumu, kas vērsts uz sienas virsmu;
• ar spīdošo virsējo virsmu un apgaismojumu, kas vērsts uz sienas virsmu;
• telpiski gaismas burti ar atklātām gaismas diodēm.

Paneļi-kronšteini
Šī ir reklāmas konstrukcija, kas tiek piestiprināta pie sienas vai ēkas fasādes ar sānu daļu. Tādu konstrukciju var piestiprināt pie ielu laternām, stabiem vai citiem balstiem. Paneļi-kronšteini ir divpusēji, tādēļ tie būs labi redzami no dažādiem leņķiem.

Paneļi-kronšteini var būt ar apgaismojumu (ārējo vai iekšējo) vai bez tā. Apgaismojumam tiek izmantotas tehnoloģijas, kas ir pilnībā analoģiskas gaismas kastēm.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]