Lielformāta druka

colors

krasas

Lielformāta druka- kvalitatīvi, ātri un par izdevīgām cenām!

Lieliskaskvalitātes 8 krāsu druka

Lielformāta drukas veidi:
• Beklits;
• PVC baneri;
• Blockouts;
• Lielformāta magnēti;
• Lielformāta uzlīmes;
• Lielformāta druka uz audekla;
• Plakāti.

Lasīt vairāk


Lielformāta druka – lielisks veids, kā popularizēt sevi!
Biznesā idejas ir jāattīsta no domas līdz tās īstenošanai. Vislabākais veids, kā panākt popularitāti un atpazīstamību sabiedrībā, ir, izmantojot liela formāta attēlus, plakātus jeb lielformāta druku.
Efektīvāk par reklāmu medijos!
Ja Jūs vēlaties popularizēt savu ideju, uzņēmumu vai produktu, tad bez reklāmas neiztikt. Tomēr ir vērts padomāt un izsvērt, vai tiešām reklāma TV, radio un žurnālos atmaksāsies. Cilvēka uzmanību vairāk pievērš tieši liela izmēra attēli un teksti. Tieši tāpēc lielformāta druka ir lielisks veids, kā reklamēt savu ideju. Turklāt salīdzinājumā ar reklāmām medijos, lielformāta druka ir finansiāli izdevīgāka.
Visnozīmīgākais – kvalitāte!
Vissvarīgākais ikvienā dzīves jomā ir kvalitāte. Tieši tāpēc mēs rūpējamies, lai visi mūsu gatavotie lielformāta drukas produkti ir visaugstākajā kvalitātē. Ikvienu Jūsu attēlu, mūsu profesionālie speciālisti palielinās nepieciešamajā izmērā, nesamazinot tā kvalitāti.
Izmēram ir nozīme!
Viss ir pavisam vienkārši – jo lielāks attēls, jo vairāk uzmanības tas pievērsīs. Protams, ir jāņem vērā arī lielformāta drukas produkta novietošanas vieta. Lai Jums nebūtu jāuztraucas par liekiem sīkumiem, tad piedāvājam dažāda izmēra drukas veidus. Jūsu ziņā ir tikai izvēlēties, kā vislabāk piesaistīt savu potenciālo klientu uzmanību, mēs paveiksim pārējo!
Kā izveidot lielisku lielformāta drukas dizainu?
1) Svarīgs ir katrs sīkums. Pat burtu lielums un vārdu novietojums var izmainīt cilvēka reakciju pret pasniegto informāciju.
2) Pārspīlēti krāsains un ar informāciju pārblīvēts dizains cilvēku drīzāk atbaidīs, nekā piesaistīs tā uzmanību.
3) Pasniegtajai informācijai ir jābūt lakoniskai un pietiekami izsmeļošai vienlaicīgi.
4) Iespējams vajadzētu apsvērt uzticēt lielformāta drukas dizaina izveidi profesionālim.

Lai uzzinātu vairāk par lielformāta druku, sazinieties ar mums. Mēs vienmēr atbildēsim un atrisināsim visas Jūsu neskaidrības!

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]