Lietussargu apdruka

colors

krasas

Lietussargu apdruka

Mēs piedāvājam veikt arī kvalitatīvu lietussargu apdruku. Ir iespējams apdrukāt gan mūsu klimata joslā tik ļoti aktuālos lietussargus, gan lielos saulessargus, kas paredzēti āra vai pludmales kafejnīcām.

Lasīt vairāk

Lietussargus var apdrukāt, lai sagatavotu korporatīvās dāvanas klientiem, partneriem vai uzņēmuma darbiniekiem, kā arī lai stiprinātu kompānijas imidžu. Lietussargus un saulessargus apdrukā arī tad, ja tiek organizēti lieli pasākumi, piemēram, kāzas. Ja ceremonija, svinības vai pastaiga tiek plānota brīvā dabā, tiek pasūtīti lietussargi, kurus rotā, piemēram, jaunlaulāto iniciāļi un kāzu datums, lai viesiem būtu iespēja patverties no lietus vai karstajiem saules stariem. Savukārt pēc tam šāds lietussargs paliek par piemiņu no skaistā pasākuma.

Āra un pludmales kafejnīcas izskatās daudz glītāk, ja virs galdiņiem atvērti nevis vienkārši balti lietussargi, bet gan tādi, uz kuriem uzdrukāts firmas logotips. Tas uzlabo iestādes imidžu un paaugstina potenciālo klientu uzticības līmeni.

Kompānija MAD Format vienmēr atrod labāko risinājumu saviem klientiem. Ja jums nepieciešama konsultācija, mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: [email protected]