CNC frēzēšana

colors

krasas

Iespējams lielākais frēzēšanas aprīkojums Latvijā: darba virsma 3000x2000mm                                                                     

Piedāvājam dažādu materiālu frēzēšanas, gravēšanas un dažādas sarežģītības pakāpes citus griešanas pakalpojumus, detaļu apstrādi. Izmantojam datorvadāmu frēzi, ar kuras palīdzību ir iespējams izgriezt augstas precizitātes un jebkuras sarežģītības formas no dažāda veida cietajiem lokšņu materiāliem.

Apstrādājamās virsmas laukums: 3000mm x 2000mm.

Lasīt vairāk

Uzdevums: domāts izstrādājumu augstas kvalitātes frēzēšanai un gravēšanai 2 dimensiju un 3 dimensiju telpā.

Apstrādei paredzēto materiālu veidi: mīksta un cieta koksne, kompozītmateriāli (DSP, DVP, MDF), “alucobond”, “dibond”, jebkura veida polistiroli (tostarp, PVC un polistiroli ar polikarbonātu), getinakss, mākslīgais akmens, krāsainie metāli, akrila stikls un organiskais stikls, modeļu plastmasa.

Mēbeļu ražošana: vienkāršas un sarežģītas fasādes (tai skaitā, mākslinieciski griezumi), mēbeļu uzliktņi, ekskluzīvu mēbeļu, ar sarežģītiem griezumiem, elementi. DSP, DVP, MDF, tostarp arī laminētu, līklīniju izgriezums.

Eksterjera apdare: durvju un logu figurālas apmales ar caurejošu vītni, koka māju un pirts izgreznošanas dekoratīvie elementi, dēļu balustri verandu, lapeņu, nožogojuma apdarei u.tml.

Durvju ražošana: līklīniju griezumu frēzēšana pildiņu durvīs stiklam un pildiņiem, un pildiņu izgatavošana, tai skaitā, ekskluzīvu ar dziļu māksliniecisku riezumu, durvju inkrustācija ar vērtīgu koku sugu koksni, dzelzs durvju uzlikas utt. Ekskluzīvu durvju izgatavošana no vērtīgu koku sugu koksnes.

Modeļu ražošana: modeļu paraugu izgatavošana, lējuma modeļu izgatavošana, izstrādājumu prototipu izgatavošana, vakuuma formēšanas veidņu izgatavošana, spiedogu un klišeju izgatavošana no dažādiem materiāliem, tostarp, no alumīnija, misiņa, bronzas, “cebatool” un modeļu plastmasas.

Reklāma: plākšņu plastmasas, PVC, akrila un citu materiālu līklīniju griezums. Burtu, logotipu, paliktņu, emblēmu u.c. Izgriešana.

Prasības pasūtījuma veikšanai:
– Makets sarežģītām detaļām- vektorgrafikā. Formāts .cdr .pdf .ai;
– Standarta ģeometriskās figūras – rasējumi ar precīzu izmēru norādēm;
– Maksimāls apstrādājamo detaļu izmērs 3000 x 2000 mm.

Sazinies ar mums:
Telefons: +371 251 51 450
E-pasts: info@madformat.lv

Mēs vienmēr atradīsim labāko risinājumu tieši priekš Tevis, un atbildēsim uz viesiem jautājumiem.